Výsledky výstav

KLUBOVÁ VÝSTAVA ČSV 13. 5. 2018 Horka nad Moravou

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 16. 8. 2018 18:13 Zveřejněno 16. srpen 2018
Napsal Lenka Dragonari Zobrazeno: 111

KLUBOVÁ VÝSTAVA ČSV

13. 5. 2018 Horka nad Moravou

Rozhodčí výstavy ČSV: Naděžda Střalková (CZ)

Celkem přihlášeno 87 ČSV – z toho 42 psů a 45 fen

Obsazení tříd psi feny

štěňat           6    4

dorost          1     3

mladých        7     9

mezitřída       6   11

otevřená      10   11

pracovní         5    1

vítězů            6     2

veteránů         1    4

čestná            0    0

Třída: Štěňat (Baby) Pohlaví: Pes (Male)

01 Anakin Krhův dvůr                                                   VN2
* 20.11.2017 CMKU/CSV/5192/17
o.: Ezra Si Nasce Lupi del Montale m.: Cora Anwar
chov.: Petra Krhovjáková maj.: Jakub Curus

02 Arrow Krkonošský vlk                                               VN1
* 16.11.2017 CMKU/CSV/5145/17
o.: Zack z Litavské kotliny m.: Akki Podřipský vlk
chov.: Martin Jelínek maj.: David Blažek

03 Azrael Krhův dvůr                                                    VN4
* 20.11.2017 CMKU/CSV/5193/17
o.: Ezra Si Nasce Lupi Del Montale m.: Cora Anwar
chov.: Petra Krhovjáková maj.: Ing. Jiří Věžník

04 Big Buddy od Šesťáku                                              N
* 23.11.2017 CMKU/CSV/5186/17
o.: Baxter Vlčí tlapka m.: Lucky Star Kuklík
chov.: Zita Břicháčková maj.: Jana Benešová

05 Borek od Šesťáku
* 23.11.2017 CMKU/CSV/5187/17                                N
o.: Baxter Vlčí tlapka m.: Lucky Star Kuklík
chov.: Zita Břicháčková maj.: Šárka Ptáčková

06 Lary Srdcerváč                                                        VN3
* 05.12.2017 CMKU/CSV/5241/17
o.: Carewicz Spiderwolf m.: Gája Srdcerváč
chov.: Ing. Daniela Čílová maj.: Jana Drábková

Třída: Dorostu (Puppy) Pohlaví: Pes (Male)

07 Chaan Čono z Molu Es                                             VN1
* 03.11.2017 CMKU/CSV/5135/17
o.: Cézar Vlčí Démon m.: Atinka Sun z Molu Es
chov.: Ing. Monika Soukupová maj.: Jana Kotulánová

Třída: Mladých (Junior) Pohlaví: Pes (Male)

08 Ares Vlčí vítr                                                           V
* 27.01.2017 CMKU/CSV/4914/17
o.: Udo z Litavské kotliny m.: Iriska z Věrné smečky
chov.: Pavla Hajzlerová maj.: Naděžda Pavlosková

09 Aron ze Skřinářova                                                  VD
* 25.06.2017 CMKU/CSV/5055/17
o.: Udo z Litavské kotliny m.: Arya Anwar
chov.: Pavel Ambrož maj.: Jana Hudcová

10 Champion Wolf Šedý poklad                                      V4
* 20.05.2017 CMKU/CSV/5008/17
o.: C´Scar del Baldo m.: Daily Wolf Rhoderick Sodar
chov.: Radek Kunc maj.: Pavel Kůrka

11 Drakarys Silesian Hunter                                           V3
* 29.06.2017 CMKU/CSV/5047/17
o.: Element of Life Šedý poklad m.: Agi Silesian Hunter
chov.: Ing. Hajduková Pavlína maj.: Tomáš Vičík

12 Iceman Dakmat                                                        V1, CAJC
* 31.01.2017 CMKU/CSV/4901/17
o.: Echo Z Údolí ticha m.: Jenny von der Wolfsschleife
chov.: Dana Matušincová maj.: Martin Vydrář

13 Jumper Diamond Tichý stín                                        VD
* 06.04.2017 CMKU/CSV/4982/17
o.: Elessar Diamond Tichý stín m.: Ajga z Datova ráje
chov.: Hynek Hajler maj.: Ing. Jaroslav Sedlář

14 Krek Srdcerváč, CAJC, DUO CACIB                             V2
* 09.12.2016 CMKU/CSV/4832/16
o.: Secchi Lupusek m.: Gája Srdcerváč
chov.: Daniela Čílová maj.: Ing. Machalová Pavla

Třída: Mezitřída (Intermediate) Pohlaví: Pes (Male)

15 Arson Wolf of the Highlands                                     V3
* 28.12.2016 CMKU/CSV/4853/16
o.: Corgoň Vlčí démon m.: Dexeen Vlčí tlapka
chov.: Tomáš Gleizner maj.: Martin Bartusek

16 Baruk Gribedyr                                                        V2, res. CAC
* 22.11.2016 CMKU/CSV/4816/16
o.: Hypno Lupifelix m.: Jórunn II od Úhoště
chov.: František Herbrich maj.: Petr Kalas

17 Christopher Diamond Tichý stín                                 VD
* 11.10.2016 CMKU/CSV/4680/16
o.: Domenico Tichý Stín m.: Brixa Diamond Tichý Stín
chov.: Hynek Hajler maj.: Roman Barchanski

18 Hádes Astat Tichý stín                                              V
* 11.09.2016 CMKU/CSV/4665/16
o.: Aris Jarton m.: Cristine Diamond Tichý stín
chov.: Hynek Hajler maj.: Tomáš Stoklasa

19 Oran Kuklík CAC, CACIB                                            V1, CAC, ČKŠ, KLUBOVÝ VÍTĚZ, BOS
* 09.10.2016 CMKU/CSV/4685/16
o.: Etzel Di Montemorello Kuklík m.: Jaruška Kuklík Lupi di Montemorello
chov.: Jaroslava Mrkosová maj.: Luděk Herberger, Jaroslava Mrkosová

Třída: Otevřená (Open) Pohlaví: Pes (Male)

20 Athalas Kalimero Bohemica                                       V4
* 03.01.2016 CMKU/CSV/4506/16
o.: Hypno Lupifelix m.: Flash od Starkej
chov.: Lucie Markupová maj.: David Tulis

21 Bastyáš Silesian Hunter                                            V
* 27.11.2015 CMKU/CSV/4401/15
o.: Belfedor Arqeva m.: Albacora Silesian Hunter
chov.: Ing. Pavlína Hajduková maj.: Tomáš Grochol

22 Belfedor Silesian Hunter                                            VD
* 27.11.2015 CMKU/CSV/4402/15
o.: Belfedor Arqeva m.: Albacora Silesian Hunter
chov.: Ing. Pavlína Hajduková maj.: Vladislav Olesz

23 Chewy Argo Srdcerváč J.CH.SK                                  V
* 06.12.2014 CMKU/CSV/4069/14
o.: Chewbe -del Baldo- m.: Anne Lee Srdcerváč
chov.: Daniela Čílová maj.: Marián Trlica

24 Debrník Dak Norský vlk                                            V
* 29.06.2013 CMKU/CSV/3602/13
o.: Curt z Vlčího dubu m.: Fantazie z Vlčí chaloupky
chov.: Jana Zahradníková maj.: Haicová Denisa, DiS.

25 Desperát Bohemia Luaro                                          V2, res. CAC
* 27.11.2014 CMKU/CSV/4094/14
o.: Sauron z Litavské kotliny m.: Evita z Věrné smečky
chov.: Lucie Chovancová maj.: Ladislav Sedlák

26 Dorren Šedý poklad CAC, r.CAC                                V3
* 25.09.2013 CMKU/CSV/3640/13/16
o.: Bárt z Věrné smečky m.: Daily Wolf Rhoderick Sodar
chov.: Radek Kunc maj.: Miroslav Petr Šesták

27 Gero Kuklík                                                             V1, CAC, ČKŠ
* 07.07.2012 CMKU/CSV/3306/12
o.: Alien Srdcerváč m.: Brook Kuklík
chov.: Jaroslava Mrkosová maj.: Jaroslava Mrkosová

28 Jasan z Blatnických vinic                                            VD
* 20.03.2016 CMKU/CSV/4549/16
o.: Etzel Di Montemorello Kuklík m.: Glorie z Blatnických vinic
chov.: Milan Hanačík maj.: Zdeněk Krupjak

29 Samson Grey Střípek snů                                         Nenastoupil
* 24.03.2016 CMKU/CSV/4555/16
o.: Floyd Srdcerváč m.: Annabela z Vlčí boudy
chov.: Jaroslava Smištíková maj.: Jan Zmrzlý

Třída: Pracovní (Working) Pohlaví: Pes (Male)

30 Aschere Sirius Black Tajemný přelud CH.CZ                V2, res. CAC, ČKŠ
* 14.10.2009 CMKU/CSV/2559/09/12
o.: CH, VetCh. Ben z Chrlických plání m.: Clowie Stín vlka
chov.: Dalibor Teimer maj.: Marie Nečasová

31 Budulínek z Molu Es CH.CZ, CH.SK                            V1, CAC
* 04.11.2012 CMKU/CSV/3410/12
o.: Car od Voldušské nivy m.: Yukon z Molu Es
chov.: Ing. Monika Soukupová maj.: Kamila Nováková

32 Cair Potomok vlkov CH.CZ, J.CH.CZ                           Nenastoupil
* 19.12.2010 CMKU/CSV/3009/11/12
o.: Ares Karpatská svorka m.: Frei Malý Bysterec
chov.: Alexandra Zahradníková maj.: Julie Ledvinková

33 Cuki Amant Gris CH.CZ, ZOP, ZZO                             V4
* 04.12.2011 CMKU/CSV/3148/11/14
o.: Akkon de Molay m.: Grey spod Ďumbiera
chov.: Martina Fišerová maj.: Marta Nobarová

34 Garon z Blatnických vinic CH.CZ, Grand CH.CZ            V3
* 30.05.2012 CMKU/CSV/3326/12
o.: Aschar Arqeva m.: Aika z Vlčího dubu
chov.: MVDr. Milan Hanačík maj.: Mgr. Marta Slavíčková

Třída: Vítězů (Champion) Pohlaví: Pes (Male)

35 Blotáhunka Šungmánitu-ha Khoyáke                         V
* 13.12.2013 CMKU/CSV/3765/13/15
o.: Akeenah Runar Waawanyanka m.: Dračice Darlin z Věrné smečky
chov.: Lenka Dragonari maj.: Lenka Dragonari

36 Dew z Katusického dvora CH.SK                                V1, CAC, ČKŠ
* 11.10.2013 CMKU/CSV/3652/13
o.: Ch,GrCh Aschere S.B. Tajemný přelud m.: Bosorka Arqeva
chov.: Jitka Křovinová maj.: Jaromír Souček

37 Drausus z Molu Es Slovenský šampion krásy               V2, res. CAC
* 23.10.2014 CMKU/CSV/3991/14
o.: Q-Aku Lupi del Montale m.: Yukon z Molu Es
chov.: Ing. Monika Soukupová maj.: Pavlína Hajduková, David Šimek

38 Erron z Molu Es J.CH.CZ, CH.SK                                V4
* 12.10.2015 CMKU/CSV/4305/15
o.: Avatar z Chtelnických lesov m.: Yukon z Molu Es
chov.: Ing. Monika Soukupová maj.: Martina Rázková

39 Kraken Kuklík NV, Světový vítěz                                V
* 05.03.2014 CMKU/CSV/3837/14
o.: Curt z Vlčího dubu m.: Amy Kuklík
chov.: Jaroslava Mrkosová maj.: Ing. Jaroslav Hospodka

40 Orson Grey Střípek snů J.CH.CZ, CH.PL                     V3
* 19.06.2015 CMKU/CSV/4256/15
o.: Yipon z Peronowki m.: Cordy Grey Střípek snů
chov.: Jaroslava Smištíková maj.: Michal Tuhela

Třída: Veteránů (Veteran) Pohlaví: Pes (Male)

41 Amore Mio Srdcerváč Multišampion, Světový vítěz        V1
* 24.10.2007 CMKU/CSV/2148/07
o.: Carr Malý Bysterec m.: Ave Tajga Arimminum
chov.: Daniela Čílová maj.: Daniela Čílová

* * * * *

Třída: Štěňat (Baby) Pohlaví: Fena (Female)

42 Alenka Krhův dvůr                                                   VN1, Nejlepší štěně
* 20.11.2017 CMKU/CSV/5195/17
o.: Multi.Ch. Ezra Si Nasce Lupi del Montale m.: Cora Anwar
chov.: Petra Krhovjáková maj.: Petra Krhovjáková

43 Cindy III od Úhoště                                                  VN3
* 21.11.2017 CMKU/CSV/5224/17
o.: Dragontail Norský vlk m.: Unique od Úhoště
chov.: Ing. Hana Kaufmanová maj.: Ing. Hana Kaufmanová

44 Dejzy III od Úhoště                                                  VN4
* 23.11.2017 CMKU/CSV/5232/17
o.: Cheyen Dakmat m.: Tiki II od Úhoště
chov.: Ing. Hana Kaufmanová maj.: Ing. Hana Kaufmanová

45 Ice Queen z Molu Es                                                 VN2
* 18.11.2017 CMKU/CSV/5209/17
o.: Bran Anwar m.: Fu Finka z Molu Es
chov.: Ing. Monika Soukupová maj.: Ilona Pižlová

Třída: Dorostu (Puppy) Pohlaví: Fena (Female)

46 Babí léto Unega Wahya                                             VN3
* 16.10.2017 CMKU/CSV/5116/17
o.: Cézar Vlčí Démon m.: Courage Amant Gris
chov.: Dana Jakubcová maj.: Dana Jakubcová

47 Ginger Passo del Lupo                                              VN1, Nejlepší dorost
* 12.11.2017 CMKU/CSV/5345/18
o.: Nanook Passo del Lupo m.: Quana Passo del Lupo
chov.: Salsi Tiziana maj.: Přemysl Šuster

48 Violet Grey Střípek snů                                             VN2
* 02.11.2017 CMKU/CSV/5204/17
o.: Czak Grey Střípek snů m.: JCh. Grey On Grey Střípek snů
chov.: Bc. Jaroslava Smištíková maj.: Bc. Jaroslava Smištíková

Třída: Mladých (Junior) Pohlaví: Fena (Female)

49 Ambra Kouzlo vlků                                                   V1, CAJC, BOJ BOB
* 02.02.2017 CMKU/CSV/4892/17
o.: Goran z Deštné hory m.: CIA z Molu Es
chov.: Jan Gorel maj.: Karolina Brožová

50 Amira ze Skřinářova                                                 VD
* 25.06.2017 CMKU/CSV/5061/17
o.: Udo z Litavské kotliny m.: Arya Anwar
chov.: Pavel Ambrož maj.: Petr Plocek

51 Arachné Wolf of the Highlands                                   V3
* 28.12.2016 CMKU/CSV/4856/16
o.: Corgoň Vlčí Démon m.: Dexeen Vlčí tlapka
chov.: Tomáš Gleizner maj.: Jana Čundrlová

52 Casablanca Bubbledog                                              V2
* 28.11.2016 CMKU/CSV/4841/16
o.: Benjamine Nivisregem m.: Anabella Lostris
chov.: Hana Pauchová maj.: Hana Pauchová

53 Casiopea z Rudého údolí                                           V
* 19.06.2017 CMKU/CSV/5031/17
o.: Rūkas Pilkasis Girios dvasia m.: Black Shadow Arqeva
chov.: Marie Hartmanová maj.: Kateřina Třetinová

54 Daenerys Silesian Hunter                                          V
* 29.06.2017 CMKU/CSV/5049/17
o.: Element of Life Šedý poklad m.: Agi Silesian Hunter
chov.: Pavlína Hajduková maj.: Veronika Orálková

55 Gabreta Yatapika Wolfdog Land                                 V
* 04.05.2017 LOE2391597
o.: Blotáhunka Šungmánitu-ha Khoyáke m.: Zoray Lupus Ibéricus
chov.: Alberto Cepedano, Erica García maj.: Lenka Dragonari

56 Hera Tawy                                                              V4
* 01.02.2017 CMKU/CSV/4929/17
o.: Emmett Navarre Arqeva m.: Esha Tawy
chov.: Lenka Brzobohatá maj.: David Sáňka

57 Ultima Grey Střípek snů                                           V
* 08.03.2017 CMKU/CSV/4963/17
o.: Jorett Volch Grey Střípek snů m.: Annabela z Vlčí boudy
chov.: Jaroslava Smištíková maj.: Marián Trlica

Třída: Mezitřída (Intermediate) Pohlaví: Fena (Female)

58 Alpha Ace Prajzský vlk                                              VD
* 06.10.2016 CMKU/CSV/4679/16
o.: Brit z Novobělské kotliny m.: Gira-Gamba Karpatský bandita
chov.: Pavel Zapletal maj.: Andrea Zetelová

59 Artemis Strážce Walhaly                                           V
* 08.07.2016 CMKU/CSV/4643/16
o.: Dorren Šedý poklad m.: Galadriel Sotis
chov.: Miroslav Petr Šesták maj.: Jan Jirásek

60 Arya Luna od Smiřické kaple                                     V
* 25.10.2016 CMKU/CSV/4726/16
o.: Eron Tawy m.: Bonnie Redog Josefov
chov.: Ondřej Holan maj.: Jiří Buchta

61 Birsa Gribedyr                                                         V
* 22.11.2016 CMKU/CSV/4821/16
o.: Hypno Lupifelix m.: Jórunn II od Úhoště
chov.: František Herbrich maj.: František Herbrich

62 Danann Erin Anwar CAC, r.CAC                                 V
* 23.05.2016 CMKU/CSV/4598/16
o.: Avatar z Chtelnických lesov m.: Bella Tara z Blatnických vinic
chov.: Jiří Drábek maj.: Pavel Pánek

63 Eris Anwar                                                              V
* 31.10.2016 CMKU/CSV/4752/16
o.: Ares z Heršpic m.: Brenna Anwar
chov.: Jiří Drábek maj.: Jiří Drábek

64 Genny z Molu Es                                                      V2, res. CAC
* 03.11.2016 CMKU/CSV/4769/16
o.: Eyco Spirit ot the Wolt m.: Yukon z Molu Es
chov.: Ing. Monika Soukupová maj.: Jiří Malimánek

65 History Šedý poklad J.CH.SK                                     V1, CAC, ČKŠ
* 05.11.2016 CMKU/CSV/4785/16
o.: Biaggi Lucky of Lukava m.: Cindy Grey Šedý poklad
chov.: Ing. Radek Kunc maj.: Michal Tuhela

66 Imola Lupus Ardor                                                   V
* 15.11.2016 CMKU/CSV/5016/17
o.: Ian Gillan von der Wolfsschleife m.: Calysto Lupus Ardor
chov.: Janka Tarkaničová maj.: MVDr. Dana Berková

67 Onchu Kuklík                                                           V3
* 09.10.2016 CMKU/CSV/4688/16
o.: Etzel di Montemorello Kuklík m.: Jaruška Kuklík Lupi di Montemorello
chov.: Jaroslava Mrkosová maj.: Jaroslava Mrkosová

68 Xuki II od Úhoště                                                     V4
* 29.10.2016 CMKU/CSV/4735/16
o.: Buck II od Úhoště m.: Brie Lostris
chov.: Ing. Hana Kaufmanová maj.: Ing. Hana Kaufmanová

Třída: Otevřená (Open) Pohlaví: Fena (Female)

69 Akki Podřipský vlk                                                    V3
* 27.03.2014 CMKU/CSV/3871/14
o.: Burag Gris Brisa m.: Aconcagua Norský vlk
chov.: Martin Kostka maj.: Martin Jelínek

70 Amélie od Holského rybníka                                      V
* 19.12.2015 CMKU/CSV/4458/15
o.: Brix Karpatská svorka m.: Ashera Vetonimia
chov.: Helena Švermová maj.: Jiří Turoň

71 Besilia Silesian Hunter                                               V4
* 27.11.2015 CMKU/CSV/4403/15
o.: Belfedor Arqeva m.: Albacora Silesian Hunter
chov.: Ing. Pavlína Hajduková maj.: Ing. Pavlína Hajduková

72 Bloou Serigala                                                         V
* 10.02.2016 CMKU/CSV/4515/16
o.: Yukon z Litavské kotliny m.: Crystali z Březovské samoty
chov.: Petr Treppesch maj.: Vladimíra a Lubomír Žákovi

73 Charis Dakmat                                                         V2, res. CAC, ČKŠ
* 21.01.2016 CMKU/CSV/4471/16
o.: Czambor z Vlčího dubu m.: Jenny von der Wolfsschleife
chov.: Dana Matušincová maj.: Jaroslava Blažková

74 Cora Anwar Slovenský šampion krásy                        V
* 06.06.2014 CMKU/CSV/3918/14/17
o.: Erik z Věrné smečky m.: Bella Tara z Blatnických vinic
chov.: Jiří Drábek maj.: Petra Krhovjáková

75 Dorotka Bohemia Luaro                                            V
* 27.11.2014 CMKU/CSV/4099/14
o.: Sauron z Litavské kotliny m.: Evita z Věrné smečky
chov.: Lucie Chovancová maj.: Anežka Holznerová

76 Ester Z Molu Es                                                       V
* 12.10.2015 CMKU/CSV/4310/15
o.: Avatar z Chtelnických lesov m.: Yukon Z Molu Es
chov.: Ing. Monika Soukupová maj.: MVDr. Milan Hanačík

77 Gaileen Gayra Vlčí tlapka CAC, ČKŠ                             V
* 27.04.2016 CMKU/CSV/4577/16
o.: Mino Radov dvor m.: Aileen Vlčí tlapka
chov.: Monika Tichá maj.: Monika Tichá

78 Gira Vlčí tlapka                                                         V
* 27.04.2016 CMKU/CSV/4578/16
o.: Mino Radov dvor m.: Aileen Vlčí tlapka
chov.: Monika Tichá maj.: Ing. Johana Tašlová

79 Gwen z Katusického dvora                                        V1, CAC
* 05.04.2015 CMKU/CSV/4192/15
o.: Czak Grey Střípek snů m.: Bosorka Arqeva
chov.: Jitka Křovinová maj.: Lucie Bystroňová

Třída: Pracovní (Working) Pohlaví: Fena (Female)

80 Brenna Anwar CH.CZ, BH, ZM, ZZO, ZZO 1                V1, CAC, ČKŠ
* 08.06.2013 CMKU/CSV/3589/13
o.: Aron z Aljašky m.: Bella Tara z Blatnických vinic
chov.: Jiří Drábek maj.: Milan Pavlíček

Třída: Vítězů (Champion) Pohlaví: Fena (Female)

81 Enigma Šedý poklad                                                 V1, CAC, ČKŠ, KLUBOVÝ VÍTĚZ
* 06.09.2014 CMKU/CSV/3954/14
o.: Chewbe m.: Daily Wolf Rhoderick Sodar
chov.: Radek Kunc maj.: Radek Kunc

82 Fu Finka z Molu Es Vítěz speciální výstavy, NV            V2, res. CAC
* 18.10.2015 CMKU/CSV/4333/15/18
o.: Avatar z Chtelnických lesov m.: Atinka Sun z Molu Es
chov.: Ing. Monika Soukupová maj.: Ing. Monika Soukupová

Třída: Veteránů (Veteran) Pohlaví: Fena (Female)

83 Amy Kuklík                                                              V3
* 16.11.2008 CMKU/CSV/2389/08
o.: Hero dd Úhoště m.: Uny Tossa z Molu Es
chov.: Jaroslava Mrkosová maj.: Jaroslava Mrkosová, Janka Nerádová

84 Annie z Holštejna J.CH                                             V4
* 21.02.2007 CMKU/CSV/2084/07/10
o.: Kelt z Molu Es m.: Carey Šedý chlup
chov.: Hana Procházková maj.: Kateřina Doležalová

85 Bea z Malého ráje                                                    V2
* 08.12.2006 CMKU/CSV/2039/06
o.: Bad Vlčí naděje m.: Dixie Dakmat
chov.: Pavel Čermák maj.: Marie Nečasová

86 Gira Dakmat J.CH.CZ, 3x CAJC, 3x CAC                     V1, BOV
* 03.03.2006 CMKU/CSV/1959/06
o.: Azar Zelený paprsek m.: Borka II z Rosíkova
chov.: Dana Matušincová maj.: Monika Tichá

* * * * *

SOUTĚŽE:

NEJHEZČÍ PÁR PSŮ

* Oran Kuklík + Onchu Kuklík                                        1. Nejlepší pár
Jaroslava Mrkosová

* Orson Grey Střípek snů + History Šedý poklad             2.
 Michal Tuhela

* Chewy Argo Srdcerváč + Ultima Grey Střípek snů
Marián Trlica

* Aschere Sirius Black Tajemný přelud + Bea z Malého ráje
Marie Nečasová

* Drausus z Molu Es + Besilia Silesian Hunter
Ing.Pavlína Hajduková

* Blotáhunka Šungmánitu-ha Khoyáke +                         3.
                          Gabreta Yatapika Wolfdog Land
Lenka Dragonari

* * * * *

NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA

* Chovatelská stanice „Anwar“
Jiří Drábek

* Chovatelská stanice „Dakmat
Dana Matušincová

* Chovatelská stanice „Kuklík“                                       3.
Jaroslava Mrkosová

* Chovatelská stanice „Silesian Hunter“
Ing. Pavlína Hajduková

* Chovatelská stanice „Střípek snů“
Bc. Jaroslava Smištíková

* Chovatelská stanice „Šedý poklad“                               2.
Radek Kunc

* Chovatelská stanice „z Molu Es“                                   1. Nejlepší chovatelská skupina
Ing. Monika Soukupová

Z galerie